Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • BEEF

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Zillion

    ★★★

  • The Outside

    ★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • She Said

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★½

  • Werewolf by Night

  • V/H/S/99

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • See How They Run

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Women Talking

    ★★

  • Ritual

  • The Wonder

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★½

  • Close

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Rebel

    ★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Holy Spider

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • EO

    ★★★

  • The Eight Mountains

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★½

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Windfall

    ★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Incredible But True

    ★★½