Sort by
  • Dave Chappelle: The Dreamer

  • The Iron Claw

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Deep Fear

    ½

  • The Kitchen

    ★★★

  • Saw X

    ★★

  • Society of the Snow

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★

  • The Killer

    ★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • T.I.M.

    ★★½

  • Circus Maximus

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Hijack

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Hunger

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Afire

    ★★★½

  • Samsara

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Detectorists Special

    ★★★½

  • NO THANK YOU

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★

  • Graveyard Rats

    ★½

  • Last Week

  • Luckiest Girl Alive

  • Sick

    ★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★