• Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Speed Racer

    ★★★★★

  • American Psycho

    ★★★½

  • Rushmore

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Dazed and Confused

    ★★★★★

  • Ms .45

    ★★★★★

  • One from the Heart

    ★★★★★

  • Nights of Cabiria

    ★★★★