• I Think I Love My Wife

    I Think I Love My Wife

    gina torres and kerry washington are way too sexy to be fighting over chris rock

  • Vita & Virginia

    Vita & Virginia

    ★★★★

    "does she make you want to write, or to live?" PLEASEEEEEEEEE

  • The Half of It

    The Half of It

    ★★★

    i thought it was very fun i liked the beat

  • The Wedding Planner

    The Wedding Planner

    ★★★

    matthew mcconaughey's hand crazy glued to a statue's dick

  • The Wolf of Wall Street

    The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

    OHHHHH MY GOD YOU HAD TO DEAL WITH THE GOLF COURSE PEOPLE TOO

  • Angel Eyes

    Angel Eyes

    ★★★½

    i love jennifer lopez so much i don't give a FUCK

  • Circle

    Circle

    ★★★

    1 hour and 27 minutes of me screaming at my computer screen

  • Money Heist: The Phenomenon

    Money Heist: The Phenomenon

    úrsula corberó my wife WHEN

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

    so are we just not gonna talk about how joe exotic got not one but TWO straight men to marry him

  • The Social Network

    The Social Network

    ★★★★★

    "...0.3%" THE FACE CRACK OF THE CENTURY

  • The Invisible Man

    The Invisible Man

    ★★★★½

    scientologists are bad. scientologists are nasty. but this one...this one is ok

  • Hustlers

    Hustlers

    ★★★★★

    "ramona was always in control."