• Untitled Indiana Jones Project

  • Don't Look Up

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • The Kissing Booth 3

  • Jungle Cruise

  • A Dog Named Palma

  • To All the Boys: Always and Forever

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Clouds

    ★★★★★

  • After We Collided

  • The Kissing Booth 2

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

  • Jumanji: The Next Level

  • Doctor Sleep

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Crawl

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • The Sun Is Also a Star

  • The Dead Don't Die

  • The Perfect Date

  • After

    ★★★½

  • Five Feet Apart

    ★★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  • The Princess Switch

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • The Kissing Booth

  • Midnight Sun

  • Not Cinderella's Type

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • A Christmas Prince

  • Wonder

  • It

  • The Shape of Water

  • Everything, Everything

  • Gifted

  • Beauty and the Beast

  • Kiss and Cry

    ★★★★½

  • Fallen

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • A Silent Voice

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen

  • Me Before You

    ★★★★

  • Miracles from Heaven

  • Steve Jobs

  • Paper Towns

  • Jurassic World

  • Sex Story: Fifty Shades of Grey

    ½

  • Jupiter Ascending

  • Robot Overlords

    ★★★

  • The Fault in Our Stars

    ★★★★★

  • Tamako Love Story

    ★★★★★

  • Vampire Academy

    ★★★

  • The Mortal Instruments: City of Bones

    ★★★★

  • Grown Ups 2

  • The Great Gatsby

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

  • Kon-Tiki

    ★★★★

  • Blue Lagoon: The Awakening

  • Now Is Good

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

  • Abduction

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

  • I Am Number Four

  • Little Fockers

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

  • Camp Rock 2: The Final Jam

  • Flipped

    ★★★★★

  • Inception

    ★★

  • Grown Ups