Sort by
  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Sick

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Fall

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • They/Them

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Incantation

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Soft & Quiet

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Peçanha Contra o Animal

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • Squid Game

  • The Humans

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Old

    ★½

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Woman in the Window

  • Mare of Easttown

    ★★

  • Nobody

    ½

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½