Sort by
  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Stutz

  • Rosaline

    ★★½

  • Huluween Dragstravaganza

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

  • Lou

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • Devotion

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • About Fate

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Gigi & Nate

    ★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★½

  • The Invitation

    ★★

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Don't Make Me Go

    ★★½

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

  • Vengeance

    ★★★★

  • Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • A Perfect Pairing

    ★½

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up