Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Brazil 2002: The Real Story

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Halftime

    ★★★

  • Elizabeth: The Unseen Queen

    ★★★

  • Close

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

  • Holy Spider

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Pureza

    ★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★½

  • Executive Order

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bem-Vinda a Quixeramobim

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • RRR

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Whindersson Nunes: My Own Show!

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • A Jaula

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★