Dave94 has logged 20 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Psycho III

Psycho III

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sputnik

Sputnik

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Psycho II

Psycho II

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Robot Holocaust

Robot Holocaust

1986
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Devil's Dozen

The Devil's Dozen

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Rogue River

Rogue River

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Others

The Others

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Alleluia

Alleluia

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Baba Yaga: Terror of the Dark Forest

Baba Yaga: Terror of the Dark Forest

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Canal

The Canal

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon

Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Teen Wolf

Teen Wolf

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Slave Girls from Beyond Infinity

Slave Girls from Beyond Infinity

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Perfect

Perfect

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Feed

Feed

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Asylum: Twisted Horror & Fantasy Tales

Asylum: Twisted Horror & Fantasy Tales

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry