• Brazen

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Hellraiser: Hellseeker

    ★★

  • Empire of the Ants

    ★½

  • A Real Friend

    ★★★½

  • Dark

    ★★★½

  • Baron Blood

    ★★★½

  • The Deep House

    ★★★

  • Come True

    ★★★★

  • Primal Rage

    ★★★½

  • Spectre

    ★★★

  • Blame

    ★★½

  • The Abominable Dr. Phibes

    ★★★★

  • The Lawnmower Man

    ★★★½

  • Village of the Damned

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • Eaten Alive

    ★★★★