Sort by
  • Minecraft: The Movie

  • Despicable Me 4

  • Inside Out 2

  • Kung Fu Panda 4

  • Migration

  • Wish

  • Five Nights at Freddy's

  • Trolls Band Together

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Barbie

    ½

  • Carl's Date

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★½

  • Mummies

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Zootopia+

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ★★★★½

  • Tad, the Lost Explorer and the Emerald Tablet

    ★★★★

  • Luck

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Fireheart

    ★★★★

  • NOLAF The Movie

    ★★★★★

  • Rumble

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★★

  • The Addams Family 2

    ★★★★

  • The Loud House Movie

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Vivo

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Spirit Untamed

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★★★½

  • Over the Moon

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Cats & Dogs 3: Paws Unite

    ★★★½