• Se Escapa el Gas

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

  • WandaVision

    ★★★½

  • Tell Me When

    ★★

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Ok, It's Fine

    ★★★

  • Puparia

    ★★★½

  • Dance of the Forty One

    ★★★★

  • Go Youth!

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • New Order

  • The Human Voice

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★

  • The Tax Collector

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Emma.

    ★★½

  • Road to Roma

    ★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • The Mole Agent

    ★★★★½

  • Cuties

    ★½

  • Spree

    ★★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Rudolph el mudo vs el futbol

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: Homecoming

    ★★★★

  • I'm No Longer Here

    ★★★★½

  • The Wolves

    ★★★★

  • Make Me a Sandwich

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Jexi

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Ema

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Waves

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Hair Love

    ★★★½

  • Nimic

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • All the Freckles in the World