• South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Things Heard & Seen

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The Letter Room

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Present

    ★★★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Yes-People

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Better Days

    ★★★★

  • White Eye

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • The Hug

    ★★★

  • Tag

    ★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Table 19

    ★★

  • Big Little Lies

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Masterminds

    ★★

  • Split

    ★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Colossal

    ★★★★

  • Don't Think Twice

    ★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★

  • The Lobster

    ★★½

  • Ted 2

    ★★★½

  • Green Room

    ★★★½

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • 22 Jump Street

    ★★★★

  • A Million Ways to Die in the West

    ★★½

  • Neighbors

    ★★★

  • Boyhood

    ★★★★

  • Anchorman 2: The Legend Continues

    ★★½

  • Jackass Presents: Bad Grandpa

    ★★★½

  • Curse of Chucky

    ★★½

  • Enemy

    ★★★★

  • Dallas Buyers Club

    ★★★★

  • Bad Words

    ★★½

  • We're the Millers

    ★★★½

  • Don Jon

    ★★½