• Fairy Folk

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Louis Theroux's Forbidden America

  • Home Team

    ★★★★★

  • Piggy

    ★★★

  • Please Baby Please

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Fauci

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Small Body

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Weezer: OK Human Live with the L.A. Philharmonic + Y.O.L.A.

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • The Wrong Missy

    ★★★★

  • Mark Normand: Out To Lunch

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Watchmen

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • More than a Memory

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Battle at Big Rock

    ★★★

  • Tall Girl

    ★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★