Sort by

Luka has logged 11 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Armageddon

Armageddon

1998
×
★★★
Edit this entry  
17
50 First Dates

50 First Dates

2004
×
★★½
Edit this entry  
16
The Boss

The Boss

2016
×
★★
Edit this entry  
13
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Edit this entry  
12
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Anchorman 2: The Legend Continues

Anchorman 2: The Legend Continues

2013
×
★★★
Edit this entry  
07
Zodiac

Zodiac

2007
×
Edit this entry  
04
Gotti

Gotti

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry