Sort by
  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Lights, Like Angels, Flying

  • The Northman

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • I Want You Back

    ★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Am I Ok?

    ★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Sharp Stick

    ★½

  • Breaking

    ★★★

  • Free Chol Soo Lee

    ★★★★

  • Fresh

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Listening to Kenny G

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Bergman Island

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Annette

    ★★½