Sort by
  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

  • The Fabelmans

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Son

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Men

  • The Northman

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • The Outfit

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Living

    ★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Resurrection

  • Fresh

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★

  • Antlers

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Silent Night

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★½

  • The French Dispatch

  • Stillwater

    ★★★½

  • The Tomorrow War

  • We Need to Do Something

  • See for Me

    ★★½

  • Lisey's Story

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Mass

    ★★★