Gwen has logged 11 entries for films during February 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
A.I. Artificial Intelligence

A.I. Artificial Intelligence

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Tokyo Drifter

Tokyo Drifter

1966
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Being Evel

Being Evel

2015
×
★★★½
Edit this entry  
17
Bright Lights: Starring Carrie Fisher and Debbie Reynolds

Bright Lights: Starring Carrie Fisher and Debbie Reynolds

2016
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Heathers

Heathers

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Amistad

Amistad

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
McCabe & Mrs. Miller

McCabe & Mrs. Miller

1971
×
★★★★★
Edit this entry  
04
The Idle Class

The Idle Class

1921
×
★★★★
Read the review Edit this entry