Sort by
  • Madagascar

    ★★½

  • Angels & Demons

    ★★½

  • The Princess and the Frog

    ★★★★

  • Starsky & Hutch

    ★★★

  • Beloved

    ★★★½

  • Crimes of the Future

  • Stand by Me

    ★★★

  • Grosse Pointe Blank

    ★★★½

  • Ender's Game

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★★

  • Hollywood Homicide

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • She's the Man

  • Dog

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • 100 Streets

    ★★★

  • Pearl Harbor

    ★★½