Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • El gerente

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Heathers: The Musical

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Women Talking

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • After Ever Happy

  • Look Both Ways

    ★★★★

  • 13: The Musical

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★★★

  • Persuasion

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Wrath of God

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Halftime

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Senior Year

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★★

  • The Photographer: Murder in Pinamar

  • Choose or Die

    ★★½

  • Morbius

    ★★

  • The Bubble

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • Step Into… The Movies with Derek and Julianne Hough

    ★★★★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½