Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Earth Mama

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Riceboy Sleeps

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • Brother

    ★★

  • I Like Movies

    ★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Civic

    ★★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • War Pony

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • The Stranger

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • EO

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • A Short Story

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Sundown

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★

  • C'mon C'mon

    ★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • Memoria

    ★★★

  • Paris, 13th District

    ★★★

  • Pig

    ★★½

  • A Hero

    ★★★★

  • Titane

    ★★