• The Crying Woman

    ★★★★

  • Big Fish

  • Double Indemnity

    ★★★★

  • Rugrats in Paris: The Movie

    ★★

  • Our Summer Made Her Light Escape

    ★★★

  • My Best Friend's Wedding

    ★★★★★

  • Summer Stock

    ★★★★★

  • Sylvia Scarlett

    ★★★★★

  • Whirlpool

    ★★★★

  • Pat and Mike

    ★★★★

  • The Little Theatre of Jean Renoir

    ★★★★★

  • The Shallows

  • Pitch Perfect 3

  • Bigger Than Life

    ★★★★★

  • Muriel's Wedding

    ★★★

  • King Lear

    ★★★★★

  • Street of Shame

    ★★★★★

  • Saw 3D