• Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★

  • Scary Movie 5

    ½

  • Scary Movie 4

    ★★

  • Scary Movie 3

    ★★★

  • Scary Movie 2

    ★½

  • Scary Movie

    ★★½

  • Rabid

    ★★★½

  • We Couldn't Become Adults

    ★★★★½

  • Scream 4

    ★★★½

  • Scream 3

    ★★★½

  • Scream 2

    ★★★★