Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Alan Partridge - Stratagem

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Orgasm Inc: The Story of OneTaste

    ★★★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • A Trip to Infinity

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ½

  • Blonde

  • Pinocchio

    ★★

  • Medieval

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★★½

  • Carter

    ★★★½

  • Muru

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Nude Tuesday

    ★★★½

  • Live Till I Die

    ★★★

  • Gladbeck: The Hostage Crisis

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Last Seen Alive

    ★★

  • Firestarter

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½