• Free Guy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • A California Christmas

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★★

  • The Book of Sun

    ★★★½

  • The Last Dance

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Perfect Date

    ★★★

  • The Silence

    ★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • The Professor

    ★★★

  • Bodyguard

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • The Kissing Booth

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • A Bad Moms Christmas

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • The Florida Project

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Fist Fight

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • The Accountant

    ★★★½

  • The Founder

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Bad Moms

    ★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★★

  • Now You See Me 2

    ★★★

  • Barbershop: The Next Cut

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Ride Along 2

    ★★★½

  • The Revenant

    ★★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Get Hard

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Fury

    ★★★★

  • Two Night Stand

    ★★½

  • good kid, m.A.A.d city

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★