Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • National Theatre Live: Prima Facie

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Men

  • The Staircase

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Umma

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • Gone in the Night

    ★½

  • X

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Deadstream

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★