Sort by
  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • How to Survive a Dictator...with Munya Chawawa

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Causeway

    ★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Harbinger

    ½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★½

  • Fall

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★★½

  • Luck

    ★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Honor Society

    ★★★½

  • Glorious

    ★★½

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★½

  • Nude Tuesday

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

  • Father of the Bride

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • God's Creatures

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • The Valet

    ★★★★★

  • The Pentaverate

  • Top Gun: Maverick

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • A Farewell to Ozark

  • The Baby

  • Poached

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Moon Knight

  • Deep Water

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Loveland

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½