marlon olascoaga has logged 22 entries for films during September 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
American Made

American Made

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
Flatliners

Flatliners

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Lego Ninjago Movie

The Lego Ninjago Movie

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
American Assassin

American Assassin

2017
×
★★★
Edit this entry  
17
This Film Is Not Yet Rated

This Film Is Not Yet Rated

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
15
It

It

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
It

It

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Naked

Naked

2017
×
★★½
Edit this entry  
09
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★
Edit this entry  
08
It

It

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry