• Antlers

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★½

  • VHS 94

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★

  • False Positive

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Separation

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Inbetween Girl

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Coming 2 America

  • Son

    ★★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Total Excess: How Carolco Changed Hollywood

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Let Him Go

    ★★★★

  • Come Play

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Kandisha

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • Run

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Bloodthirsty

    ★★½

  • How to Deter a Robber

    ★★★½

  • The Stylist

    ★★★★

  • Girl

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Antebellum

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★½

  • Lucky

    ★★★