• Five Nights at Freddy's

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Cats

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Midway

  • Klaus

    ★★★

  • The Scarecrow

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • A Day in the Summer

  • The Lion King

  • Anima

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Promare

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Corkscrew!

  • Shazam!

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Long Shot

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • High Flying Bird

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Patricia

    ★★

  • Glass

  • Vice

    ★★★

  • The Mule

    ★★★

  • Lover

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★

  • Ant Head

  • The Grinch

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Pine

    ★★

  • Green Book

    ★★★

  • High Life

    ★★★★

  • Halloween

  • Suspiria

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • White Boy Rick

  • The Favourite

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • First Man

    ★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • Christopher Robin

    ★★

  • LEGO DC Super Heroes - Aquaman: Rage Of Atlantis

  • How It Ends

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★