Sort by
  • Elvis

    ★★★½

  • Serpico

    ★★★★

  • Broadway Danny Rose

    ★★★★½

  • The Purple Rose of Cairo

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Eternals

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Thor: Love and Thunder

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Silent Partner

    ★★★★

  • Black Panther

    ★½

  • Heavenly Creatures

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★