Sort by
  • Jamojaya

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★★½

  • House Party

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Bruiser

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★★

  • Rise

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Better Nate Than Ever

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Uncharted

  • Marry Me

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Breaking

    ★★★★½

  • When You Finish Saving The World

    ★★★★

  • Fresh

    ★★

  • Emergency

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★