Sort by
  • Disenchanted

    ★½

  • Monica, O My Darling

    ★★★

  • Enola Holmes 2

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Rosaline

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Wendell & Wild

  • The Menu

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Wonder

  • Love in the Villa

    ★★

  • The Invitation

    ★★★½

  • Darlings

    ★★★★

  • Purple Hearts

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Ms. Marvel

  • Elvis

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Bhool Bhulaiyaa 2

  • A Perfect Pairing

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Runway 34

    ★★★

  • 365 Days: This Day

  • Guilty Minds

    ★★★

  • All the Old Knives

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Deep Water

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★½

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★½

  • Uncharted

  • Marry Me

    ★★½

  • Death on the Nile

  • Rocket Boys

    ★★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

  • The Royal Treatment

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Anxious People

    ★★½

  • Death to 2021

  • 83

  • Spider-Man: No Way Home

  • The Hating Game

    ★½

  • Don't Look Up

  • Chhorii

  • Hawkeye

  • Jonas Brothers Family Roast

  • All Too Well: The Short Film

  • Dybbuk

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • No Time to Die

  • Squid Game

  • The Guilty

  • The Lost Daughter

  • Belfast

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

  • Old

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Haseen Dillruba

    ★★★½

  • The Tomorrow War