• Ginger Snaps

    ★★★

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★½

  • I Believe in Unicorns

    ★★★★

  • Notting Hill

    ★★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • When Marnie Was There

    ★★★★½

  • One Day

    ★★★½

  • Your Name.

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★

  • Anastasia

    ★★★★½

  • The Old Guard

    ★★

  • The Princess Bride

    ★★★★★

  • Kids

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★★★

  • Sleepaway Camp

    ★★★

  • Hercules

    ★★★★