Sort by

Maddie has logged 16 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Away from Her

Away from Her

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Fox and His Friends

Fox and His Friends

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Call of the Wild

The Call of the Wild

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Amir

Amir

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Slaughterhouse

The Slaughterhouse

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Invasion

Invasion

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Jandar

Jandar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mr. Jealousy

Mr. Jealousy

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Wild Nights with Emily

Wild Nights with Emily

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Tale of the Sea

Tale of the Sea

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
La Cérémonie

La Cérémonie

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Frank & Lola

Frank & Lola

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Divines

Divines

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Consternation

Consternation

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
04
My Second Year in College

My Second Year in College

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Judy & Punch

Judy & Punch

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry