Sort by

Maddie has logged 10 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring

Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring

2003
×
★★★½
Edit this entry  
15
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★½
Edit this entry  
10
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★
Edit this entry  
08
Microhabitat

Microhabitat

2017
×
★★★½
Edit this entry  
31
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★
Edit this entry  
29
Nope

Nope

2022
×
★★★½
Edit this entry  
26
Solaris

Solaris

1972
×
★★★★½
Edit this entry  
29
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★½
Edit this entry