Sort by
  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

  • Circus Maximus

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • We Cry Together

  • Hustle

    ★★★★

  • Any Day Now

  • Elvis

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Slater

    ★★★★½

  • Lights, Like Angels, Flying

  • The Northman

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • Dirtbag

  • The Batman

    ★★★★★

  • Pam & Tommy

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★