Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Broker

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • EO

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • God's Creatures

    ★★★½

  • Conversations with Friends

    ★★★½

  • The Staircase

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★½