Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Run

    ★★½

  • The Choice 2020: Trump vs. Biden

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★½

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Becky

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • The Hunt

    ★½

  • Bloodshot

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Boys State

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Cats

    ½

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Frozen II

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Uncanny Annie

  • Bad Education

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • The Kitchen

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Ma

    ★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Vivarium

    ★★

  • Rocketman

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½