Sort by

Madison has logged 25 entries for films during October 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Saw

Saw

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Super Size Me

Super Size Me

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Kink

Kink

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Seed of Chucky

Seed of Chucky

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Lord of the Flies

Lord of the Flies

1990
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Saw 3D

Saw 3D

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Saw VI

Saw VI

2009
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Saw V

Saw V

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Saw IV

Saw IV

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Saw III

Saw III

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Saw II

Saw II

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Saw

Saw

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Friday the 13th: A New Beginning

Friday the 13th: A New Beginning

1985
×
★★
Edit this entry  
16
The Strange Thing About the Johnsons

The Strange Thing About the Johnsons

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
15
It

It

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
It

It

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Friday the 13th Part 2

Friday the 13th Part 2

1981
×
★★★
Edit this entry  
10
Descendants

Descendants

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Red Eye

Red Eye

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Addams Family

The Addams Family

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Addams Family Reunion

Addams Family Reunion

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★
Read the review Edit this entry