Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • No Limit

    ★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Love in the Villa

  • The Next 365 Days

    ½

  • Royalteen

    ★★

  • Day Shift

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★★½

  • Light & Magic

    ★★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Through My Window

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Anonymously Yours

    ★★★½

  • The Hating Game

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★½

  • Father Christmas Is Back

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Robin Robin

    ★★★½