RSS feed for madison
  • The Spider and the Bee

  • BALL OF BEES #1

  • HOW WAS YOUR DAY HONEY?

  • Hamilton

  • New York New York

  • Normal People

    ★★

  • Waiting

  • Little Fires Everywhere

  • Trolls World Tour

  • Rock

  • last night i dreamt that somebody loved me

  • sin título (año pasado)

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★

  • Duck Duck

  • Doctor Sleep

    ★★

  • AI

  • Harriet

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • The King

  • Uncut Gems

  • Surrender

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Midsommar

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • Murder Mystery

  • L'Observateur

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • Burning Cane

  • I Am Easy to Find

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Red Shift

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • After

  • Us

    ★★★

  • Booksmart

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★

  • Long Shot

    ★★

  • Yes, God, Yes

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • We Were Hardly More Than Children

  • Ken Jeong: You Complete Me, Ho

    ★★★

  • The Souvenir

    ★★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • The Farewell

    ★★★★

  • Late Night

    ★★★

  • A Dog's Way Home

  • Vice

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Trevor Noah: Son of Patricia

    ★★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★★

  • On the Basis of Sex

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Bohemian Rhapsody

  • Vita & Virginia

    ★★

  • Her Smell

    ★★★★

  • High Life

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★

  • Beautiful Boy

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • Suspiria

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • First Man

    ★★★