• Save Ralph

    ★½

  • Nomadland

  • Flying Over Brooklyn

  • The Bare Life

  • What To Do?

    ½

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Son of the revolution

  • Butterfly Stroke

    ½

  • Zire Nazar

  • Ip Man 4: The Finale

  • Cheshm O Goosh Baste

    ★½

  • Fractured

    ★★

  • The Platform

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • Repression

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Anima

  • Snake Venom

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • Diego Maradona

  • The Gangster, the Cop, the Devil

  • Dance With Me

  • I Was at Home, But...

    ★★★½

  • A Hairy Tale

    ★★½

  • Murphy's Law

    ½

  • Tala

    ★★

  • Just 6.5

  • The Warden

    ★★

  • Gold Carrier

  • Darkhoongah

  • Murphy's Law

    ½

  • [ UNUM ]

    ½

  • Unstoppable

    ★½

  • Ant Head

    ★★

  • We Like You Miss Yaya

    ½

  • Sophie and the Mad

    ½

  • Johnny English Strikes Again

  • The Sisters Brothers

    ★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • All or Nothing: Manchester City

  • Flaming

    ★★

  • Feast of Sorrow

    ½

  • Latyan

  • Mission: Impossible - Fallout

  • Sense8: Amor Vincit Omnia

  • Dogman

    ★★★

  • Long Day's Journey Into Night

    ★★★★★

  • Hattrick

    ★★

  • Reza

    ★★

  • Vespiary

  • Khargiush

    ½

  • E

    ★★★

  • Pig

  • Istanbul Junction

  • Amir

    ★★

  • Woodpecker

    ½

  • Confiscation

  • Sheeple

    ★½

  • Leave No Trace

    ★★★

  • Oxidan

  • All the Money in the World

  • The Readhead

    ★★½

  • My Brother Khosrow

    ★★

  • Untaken Paths

    ½

  • The Girl's House

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★

  • Invasion

  • Sperm Whale: Roya's Selection

  • Italy Italy