• Free Guy

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Clouds

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Josep

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★★

  • The Paley Center Salutes Parks and Recreation

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • 365 Days

  • The Father

    ★★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★½

  • Darbar

    ★★★

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★½

  • Kaalidas

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Housefull 4

    ★★

  • Countdown

    ★★½

  • Rush

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★

  • Undone

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★