Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Time

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • John Wayne Gacy: Devil in Disguise

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½