• Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★½

  • Us

    ★★½

  • Ted

    ★★½

  • World War Z

    ★★½

  • Spider-Man

    ★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★½

  • Iron Man 2

    ★★½

  • Thor

    ★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Batman Begins

    ★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • Coco

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • The Avengers

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½