• Possessor

    ★★★★

  • The Forty-Year-Old Version

    ★★★½

  • On the Record

    ★★★

  • Shirley

    ★★★★

  • Black Bear

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • His House

    ★★★½

  • Scare Me

    ★★★

  • John Was Trying to Contact Aliens

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • Hudson Geese

    ★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★½

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★½

  • Boys State

    ★★★½

  • Fortune Feimster: Sweet & Salty

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • The Lighthouse: A Dark & Stormy Tale

    ★★★

  • The Outsider

    ★★★½

  • The New Pope

    ★★★★

  • Unsolved Mysteries: House of Terror

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: 13 Minutes

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★½

  • MIGRANTS

    ★★

  • Dracula

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Confession Killer

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Tiffany Haddish: Black Mitzvah

    ★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★½

  • Dark Waters

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Iliza Shlesinger: Unveiled

    ★★★

  • Jeff Garlin: Our Man in Chicago

    ★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★½

  • The Devil Next Door

    ★★★

  • Klaus

    ★★★

  • Protocole Sandwich

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Arsenio Hall: Smart and Classy

    ★★★

  • Kim Ji-young, Born 1982

    ★★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★½

  • I'm No Longer Here

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★

  • The Jesus Rolls

    ★★★

  • Martin Matte : La vie, la mort... eh la la..!

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Mister America

    ★★★

  • Primal

    ★★★★

  • Killing Time

    ★★★

  • Who Killed Malcolm X?

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Shannon Amen

    ★★★½

  • Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • In Orbit

    ★★★

  • The Coldest Game

    ★★½

  • Undone

    ★★★½

  • Unbelievable

    ★★★★

  • Blind Eye

    ★★★½

  • The Mind, Explained

    ★★★

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★½

  • Bad Education

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½