• Maria by Callas

    ★★½

  • Modest Reception

    ★★½

  • No Date, No Signature

    ★★½

  • Reza

    ★★½

  • The Warden

    ★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Hamlet

    ★★½

  • The Other Boleyn Girl

    ★★½

  • Tale of the Sea

    ★★½

  • Duet

    ★★½

  • Pari

    ★★½

  • 9

    ★★½

  • The Love-Stricken

    ★★½

  • Cyanide

    ★★½

  • Closer

    ★★½

  • Corrupt Hands

    ★★½

  • A Good Woman

    ★★½

  • The Road

    ★★½