• Mortdecai

    ★★

  • The Nun's Story

    ★★

  • mother!

    ★★

  • Carrie

    ★★

  • The Egyptian

    ★★

  • Gilaneh

    ★★

  • Every night loneliness

    ★★

  • Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

    ★★

  • Honeymoon

    ★★

  • Fellow Traveler

    ★★

  • Maleficent

    ★★

  • Woodpecker

    ★★

  • Redhat and Sarvenaz

    ★★

  • No Men Allowed

    ★★

  • Insurgent

    ★★

  • The Great Gatsby

    ★★

  • Karat 14

    ★★

  • Subdued

    ★★