• Beanpole

    ★★★½

  • Dracula

    ★★★½

  • Cleopatra

    ★★★½

  • The Tree of Life

    ★★★½

  • Jackie

    ★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • The Tenants

    ★★★½

  • Dash Akol

    ★★★½

  • Desiderium

    ★★★½

  • The Longest Night

    ★★★½

  • The Princess and the Frog

    ★★★½

  • Hercules

    ★★★½

  • Strait

    ★★★½

  • The Magic Roundabout

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★½

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★½

  • What's the Time In Your World?

    ★★★½

  • Hemlock

    ★★★½